Domov   >  Zaujímavosti
publikované: 28.09.2018 - 12:41  //  aktualizácia: 29.09.2018 - 14:57  //  zobrazené: 2619

Na futbalovom štadióne v Šali to opäť žilo

Na futbalovom štadióne v Šali to opäť žilo. Dňa 22.09.2018 zorganizoval FK Slovan Duslo Šaľa spolu s mestom Šaľa II. ročník súťaže vo varení guláša. Do súťaže sa zapojili družstvá futbalového klubu. Hlavným cieľom tohto podujatia bolo stretnutie rodičov, priateľov a organizačných tímov.

Varenie guláša otvoril primátor mesta Jozef Belický o 10-tej hodine. Po peknom príhovore sa pripojil ku gratulácii fanúšikovi našich futbalistov MILANKOVI GARAJOVI, ktorý oslávil 55. narodeniny. Počas celého dňa nás zabával skvelý DJ Mato alias Krtko z jeho šarmantnými asistentkami Veronikou a Paulínkou.

Aj napriek zlému počasiu sa zaregistrovalo sedem tímov: Muži, U-19, U-17, U-15, U-13 spolu s  U-12, U-10 spolu s U-9 a nesmel chýbať ani „Fan Club“ FK Slovan Duslo Šaľa. Pre dospelých boli pripravené rôzne súťaže. Tohtoročnú súťaž v pílení dreva - muži vyhral s časom 3,06 min VLADKO BENNÁR, súťaž v pití piva – muži vyhral DEŽKO MARČEK. Súťaž v pílení dreva – ženy vyhrala s časom 7,24 min slečna EMKA LACKOVÁ a súťaž v pití piva EVIČKA BENNÁROVÁ.

Pre všetky kategórie bola pripravená súťaž v streľbe na bránu. Medzi dorastencami sa v streľbe najviac darilo mládencom PATRIKOVI ČIERNIKOVI, ĽUBOŠOVI JURČÍKOVI a DENISOVI TELKESIMU. U žiakov v kategórii U-15 bolo poradie nasledovné: 1. BALÁZS BERTIČ, 2. MATÚŠ SUCHOŇ, 3. SEBASTIÁN OLÁH a v kategórii U-13: 1. GREGOR LACKO, 2. TOMÁŠ STRAŇÁK a 3. BENJAMIN BETÁK.

O 14-tej hodine začal futbalový majstrovský zápas prípraviek medzi FK Slovan Duslo Šaľa a Kolárovom. Prípravka U-10 vyhrala nad Kolárovom vysoko 20:0, a prípravka U-9 prehrala 3:6. Po zápase sa nezabudlo ani na našich najmenších. Na nich čakalo veľmi zábavné skákanie vo vreci. Odmenené sladkou odmenou boli všetky naše detičky.

Tohtoročný guláš ochutnávala 3-členná porota v zložení Erika Nováková, Editka Takácsová a Ladislav Jaroš. Porota nakoniec rozhodla, že najlepší guláš navarilo družstvo Fan clubu. Po vyhodnotení súťaže nasledoval ťah tomboly a voľná zábava.

Veľmi pekne ďakujeme našim členom, hráčom, ktorí pomohli pri organizovaní a sponzorom: Mesto Šaľa, Jozef Belický, Peter Jaroš, rodičia detí/futbalistov, Anička Torišková, Szofi, Fan Club, Dominika Jarošová, Schetelig, Maťové akcie, Reštaurácia Dominino, Atipic design, Asociácia policajtov vo výslužbe, Čiči, Obecný úrad Močenok, Bar 404 a ďalší. VŠETKÝM ĎAKUJEME!