Domov   >  Kino
publikované: 04.06.2019 - 12:18  //  aktualizácia: 04.06.2019 - 12:28  //  zobrazené: 305

Čarovné rozprávky za čarovné vstupné!

Chceli ste vziať deti v zime na rozprávky Čarovný park a Ako si vycvičiť draka 3 a nestihli ste to?
Tak teraz máte jedinečnú možnosť, a my sme vám k tomu ešte vybavili aj zľavu z bežného vstupného! :)
 

AKO SI VYCVIČIŤ DRAKA 3 za 3€
5. 6. 2019 (streda) - 9:00

Mladý Viking Štikút a drak Bezzubý sa vracajú v pokračovaní úspešnej dobrodružnej animovanej série Ako si vycvičiť draka. Spoločne budú hľadať Skrytý svet, jedinú nádej na záchranu ľudskodračieho spoločenstva.
Ostrov Blp je dračí raj obývaný Vikingami, alebo vikingský raj obývaný drakmi, ako sa to vezme. Bývalí odvekí nepriatelia tu žijú v závideniahodnej harmónii. Vládne im mladý náčelník Štikút, ktorý miluje lietanie s okrídleným parťákom Bezzubým. A miluje aj svoju kamarátku Astrid, len jej to ešte nestačil naplno povedať. Paradoxne práve láska sa stane predzvesťou mrakov, ktoré sa nad Blpem začnú sťahovať. Štikút je v tom nevinne, môže za to rozkošná biela dračica, ktorá doslova omráči Bezzubým, ktorá sa pod jej vplyvom premení z obávaného Nočného draka na neistého puberťáka. Možno aj preto včas vo vzduchu neucíti nebezpečenstvo pre všetkých drakov, ktoré sa k brehom ostrova blíži. V snahe nájsť pre ne nové útočisko sa Štikút a Astrid vydávajú pátrať po mýtmi ospevovanom Skrytom svete, v ktorom by sa všetci draci mohli pred touto hrozbou ukryť. Nájdu ho? A nájdu ho včas?
Trailer k filmu:

 

ČAROVNÝ PARK za 2€
6. 6. 2019 (štvrtok) - 9:30

Vymýšľať atrakcie, aké svet ešte nevidel, je pre June a jej mamičku tá úplne najlepšia zábava. Vo svojej predstavivosti vysnívali čarovný park, v ktorom všetky tie dych berúce a fyzikálne zákony popierajúce atrakcie riadia hovoriace zvieratká s veľmi vyhranenou osobnosťou. Napríklad ochranku tu robí dikobraz, ktorý sa všetkého bojí a v strese nekontrolovane vystreľuje svoje pichliače, o údržbu sa starajú dva vtipné bobry a tak by sa dalo pokračovať ďalej.
Trailer k filmu:

Urobte radosť sebe aj deťom a strávte spolu príjemné doobedie!
Tešíme sa na vás!