publikované: 12.06.2016 - 22:05  //  aktualizácia: 12.06.2016 - 22:50  //  zobrazené: 2083

Záverečný zápas so Svätoplukovom

Futbalový klub Veča sa v poslednom kole, 7.ligy - skupiny A, predstavil na domácej pôde.  Jeho súperom bol TJ Družstevník Svätoplukovo. Domáci začali trocha ustráchane, z čoho vyústilo niekoľko šancí hráčov Svätoplukova. Brankár Rošinec bol však pozorný. Postupne sa zápas vyrovnal a hralo sa prevažne medzi šestnástkami. Na konci prvého polčasu hostia dali gól hlavou a Večania odchádzali do šatní s mankom. Do druhého polčasu nastúpili naši hráči odhodlaní výsledok otočiť. To sa im napokon podarilo v 56. minúte, keď sa strelecky, po skrumáži pred bránkou, presadil kapitán Martin Barus. Domáci sa pokúšali strhnúť vedenie na svoju stranu, druhý gól však už nedokázali dať.  V poslednom zápase sa teda zrodila remíza 1:1.

Zostava: Rošinec,  Legner,  Barus (K),  Hamar,  Takács,  Machálik, Benko, Herceg (Mesaros), Benko, Szabó (Čiernik), Sokol (Braun) Tréner: Jozef Czuczor.