publikované: 04.09.2016 - 21:36  //  aktualizácia: 04.09.2016 - 22:04  //  zobrazené: 1292

FK VEČA - HORNÉ LEFANTOVCE 3:0

V treťom kole futbalovej VII.A ligy, hostili 4. septembra Večania súpera z Horných Lefantoviec. Domáci chceli potvrdiť dobrú formu zo začiatku sezóny a do zápasu išli s jednoznačným cieľom - vyhrať. V prvom polčase to bol síce z ich strany bezzubý výkon, pretože okrem Prílepkovej šance si ďalšie nevytvorili. Do šatní odchádzali za stavu bezgólovej remízy. V druhom polčase sa Večanom už podarilo prekonať brankárovho súpera, keď sa postupne presadili Machálik, Vencel a striedajúci Očenáš. Po záverečnom hvizde tak svietilo na ukazovateli skóre 3:0 pre Veču. Domáci sú  týmto víťazstvom naďalej bez prehry. Už o týždeň sa predstavia na horúcej pôde v Žihárci. Tento duel bude aj súbojom o prvé miesto, keďže obe mužstva sú na čele súťaže s troma výhrami.

Zostava: Krkošek, Legner (Braun), Sokol, Čiernik, Takacs, Herceg (Straňák), Machálik, Barus(K), Szabo (Očenáš), Vencel, Prilepok. Tréner: Jozef Czuczor