publikované: 29.08.2016 - 23:39  //  aktualizácia: 29.08.2016 - 23:57  //  zobrazené: 1201

V Nemšovej utiekla remíza v nadstavenom čase

Futbalisti Dusla s nešťastným koncom

V štvrtom kole III. Tipos ligy cestovali šalianski futbalisti na pôdu farmy majstrovského Trenčína do Nemšovej, ktorá skončila v minulom ročníku na treťom mieste. Zverenci trénera Bartoša hrali viac ako dve tretiny duelu veľmi dobre a od 27. minúty viedli po presnom zásahu Hercega 0:1. Po obrátke mali viac z hry domáci, v drese ktorých sa objavilo niekoľko hráčov z trenčianskeho širšieho kádra. Necelých desať minút pred koncom sa domácim podarilo vyrovnať Mikešom na 1:1 a v nadstavenom čase strhli Holíčkom víťazstvo na svoju stranu v dueli, ktorému by viac pasovala remíza.

FKS Nemšová - Slovan Duslo Šaľa 2:1 (0:1)

Góly: 82. min. Mikeš, 90 + Holíček - 27. min. Herceg;    ŽK: Kvasnička, SchinzlerHerceg, Jurík, D. Tóth;  R: Bezák – 150 divákov.

Duslo: Kubica – Galbavý, Petrovský, Ďatko, Jurík –  Domasta (87. Račkovič), Karim, D. Tóth (65. R. Prúčny), M. Kochan (87.  Popara) -   F. Prúčny,  Herceg  Tréner P. Bartoš.

+ + + + +

FK Gabčíkovo - FC Neded 2:0 (0:0)

Góly: 73. min. Revák; 76. min. Huszár; ŽK: Marcin, Lelkeš, Revák, Borároš, Lenárth - Kovács, R. Tóth, Kovács; R: Havran – 515 divákov.

Neded: Nemček – Busánszký (79.  Komrhel)-, Taiwo,  Roško, G. Kalmár – G. Bombicz (57. Obassi), Kovács  R. Tóth, Bakši – Kingsley, Královič. Tréner. J. Kováč.

+ + + + +

Zostávajúce výsledky 4. kola  III. futbalovej ligy: Beluša – V. Ludince 0:2; Komárno – V. Meder 5:0; Púchov - Topoľčany 5:1; Galanta -  ViOn/Vráble „B“ 1:1; N. Zámky – Veľké Úľany 1:2; Ledn. Rovne -  DAC „B“ 2:0; Horná Nitra  mala voľno.

+ + + + +

Tabuľka po 4. kole + predohranom 16. kole:

1. Púchov 12:4 – 11 bodov; 2. Ledn.  Rovne 11:7 – 10 bodov; 3.  Šurany  9:6 – 10 bodov; ... 9. ŠAĽA 5:5 – 7 bodov; 10. NEDED 7:9 – 7 bodov;... 17. Nové Zámky 6:8 – 3 body; 18. ViOn /Vráble „B“ 3:7 – 2 body; 19. Dubnica n/V 1:9 – 1 bod.

Poznámka: na príspevku sa pracuje,...,