publikované: 20.05.2018 - 19:38  //  aktualizácia: 21.05.2018 - 08:34  //  zobrazené: 3765

Druhý polčas rozhodca ukončil predčasne

Oblastný futbalový zväz Galanta, MO dospelí II.trieda GA-ŠA

FK Veča - FK Slovan Gáň 14:0 (11:0)

Futbalisti FK Veča privítali na domácom trávniku súpera z Gáňu. Hostia mali na ploche hneď od začiatku o jedného hráča menej, navyše, ich striedačka zívala prázdnotou. Výkonnostný rozdiel bol cítiť  hneď od úvodného hvizdu. Už v 8.minúte bol stav zápasu 3:0. Futbalisti Gáňu rezignovali a domácim sa v podstate odovzdali. Bol to nerovný súboj. Po 45.minútach na ukazovateli skóre svietil stav 11:0 (slovom, jedenásť ku nula!!!)

Do druhého polčasu hostia nastúpili v ďalšej početnej nevýhode, keďže dvaja hráči pre zranenie nenastúpili. Hráči FK Gáň ešte dostali ďalšie tri góly. Hlavný rozhodca Panáček zápas ukončil už v 64.minúte, keďže súper nemal na ihrisku pravidlami stanovený počet hráčov (pre ďalšie zranenie). Zápas tak skončil výsledkom 14:0! Domáci fanúšikovia miestami súcitili s hráčmi Gáňu a podporovali ich aspoň morálne. V každom prípade, potlesk si zaslúžili už len za to, že nastúpili v početnej nevýhode.

Miro Demín

Zostava FK Veča: Pospiš, Hanko, Okruhlica (46.min Šándrik), Szabó, Legner (C), Očenáš (46.min Káras), Machalík, Takács, Hátas, Vencel.

Góly: Szabó 4, Legner, Očenáš, Machalík 2, Vencel 5, Hrebík

Rozhodoval Ondrej Panáček, na čiare mu asistoval Tomáš Veládi.