publikované: 22.09.2019 - 19:19  //  aktualizácia: 23.09.2019 - 06:18  //  zobrazené: 2048

Večania si zaslúžene zobrali tri body

Približne dve stovky divákov videli šláger 6.kola VII.ligy šaliansko - galantskej okresnej futbalovej ligy. Na trávnik FK Veča sa v nedeľu  22.9.2019 postavil mančaft TJ Progres Selice.

Domáci sa do hostí pustili hneď od začiatku

Hráči FK Veča si slnečné nedeľné počasie chceli spríjemniť výhrou nad rivalom zo Selíc. Hneď od začiatku sa snažili kombinačnou hrou podmaniť si obranu hráčov Progresu. A darilo sa im to. Po štandardnej situácii z 13.minúty strelil hlavou prvý gól domácich Martin Vyskoč. Napriek útočnej snahe Večanov už lopta bránkovú sieť v prvom polčase nerozvlnila. Žiaľ. V úvode druhej časti (51.min) však skóroval Tibor Lacko gólom z hry.  Večania zápas napriek dvojgólovéme vedeniu nevypustili, naopak, snažili sa súpera „dorobiť“. V 82.minúte bola ich snaha odmenená tretím gólom. Jeho autorom bol Ladislav Vencel, ktorý definitívne skóre uzavrel v 90.minúte ďalším presným zásahom.

Pekné nedeľné počasie tak večianski futbalisti spríjemnili všetkým divákom, ktorí si športovú atmosféru mohli spríjemniť aj dobrým burčiakom.