publikované: 30.04.2019 - 18:18  //  aktualizácia: 02.05.2019 - 09:26  //  zobrazené: 1389

Futbalisti Dusla na dobrej vlne

III. futbalová liga – 22. kolo:

V dueli s vedúcim mužstvom súťaže začali zverenci trénera Ďatka nekoncentrovane a z prvej návštevy nášho súpera v pokutovom území  sme inkasovali. V ďalšom priebehu sa však Šaľa rozohrala k výbornému výkonu, po peknej kombinačnej akcii nielen vyrovnala, ale súper môže ďakovať brankárovi Ciesarovi, že neodišiel od Váhu naprázdno. V zostave chemikov chýbal obranca Márk Nagy, ktorý sa v sobotu ženil. Vedenie, spoluhráči a aj priaznivci mu želajú na spoločnej ceste životom veľa pohody.

Líder mal v Šali namále

Slovan Duslo Šaľa –  Kovo Beluša 1:1 (0:1)
GÓLY:  62. min. Body – 2. Levai. R. Šíma – 200 divákov; ŽK: Mpofu, Kele  – Schiszler, Hrenák.

DUSLO: Čellár –  Lovska, Hrano, Hanzel, Blaho – Pecho (78. Tereschenko), Meszlényi (82. Kele),   Mpofu, Th. Hučko (86. Hudák), M. Kochan - Kingambo Body. Tréner Marián Ďatko.

Ďalšie výsledky 22. kola: Nové Zámky – Galanta 1:0, Trnava „B“ – Veľké Ludince 1:0; Ledn. Rovne – Považská Bystrica 3:2; Púchov – Nitra „B 1:1; ViOn „B“ – Gabčíkovo 1:2. Kalná n/H mala voľno.

Tabuľka III. ligy: 1. Beluša 36:17 – 44 bodov; 2. Púchov 36:19 – 44 bodov; 3. Malženice 46:21 – 42 bodov; 4. Nitra „B“ 40:24 – 40 bodov;... 6. ŠAĽA 37:26 – 33 bodov;.... 13. Veľké Ludince  17:33 – 18 bodov; 14. Galanta 20:34 – 17 bodov; 15. Nové Zámky 14:69 – 10 bodov. Trenč. Teplice  odstúpili zo súťaže.

PROGRAM: nedeľa 5. mája 2019 o 10.30 hod. Nitra „B“ – Slovan Duslo Šaľa.

+ + +

III. futbalová liga – 21. kolo:

Vyrovnanie v nadstavenom čase

Futbalisti Dusla aj v treťom dueli pod vedením nového trénera Mariána Ďatka bodovali, keď si priviezli z horúcej pôdy bod. Napriek tomu, že od 25. minúty prehrávali po góle Svoradu, striedajúci Meszlényi po hodine hry vyrovnal. Keď v  85. minúte vsietil  Nagy vedúci gól  1:2 boli sme blízko zisku troch bodov. Domáci vyrovnali až v nadstavenom čase po šťastnej strele Púčeka.

Crystal Lednické Rovne – Slovan Duslo Šaľa 2:2 (1:0)

GÓLY: 25. Svorada, 90 + Púček – 60. Meszlényi, 85. M. Nagy. R: Kukan; ŽK: Krištof – M. Nagy – 345

DUSLO: Čellár –  M. Nagy, Hrano, Hanzel, Blaho – Pecho, Mpofu, Lovska (75. Hudák),  M. Kochan (84. Kele) - Tereschenko (46. Meszlényi), Kingambo Body. Tréner Marián Ďatko.