publikované: 28.08.2016 - 20:41  //  aktualizácia: 28.08.2016 - 21:02  //  zobrazené: 2615

Úspešný štart novej sezóny

Večania začali sezónu úspešne. Minulý týždeň sa naplno rozbehla VII.liga, skupina A, ktorej účastníkom je aj FK VEČA. V prvom kole hostili Večania Cabaj - Čápor. Po dobrom kolektívnom výkone Večania vyprevadili hostí domov s výsledkom 5:2. O góly sa postarali Vencel, Benko, Sokol, Machálik a Herceg.

V druhom kole (nedeľa, 28.augusta) cestovali Večania do Mojmíroviec. Po prvom polčase naši prehrávali 1:0, v druhom polčase však góly zaznamenali večianski strelci Szabo a Prílepok. Vývoj stretnutia tak otočili a domov priviezli 3 body.

Zostava:  Krkošek, Legner, Čiernik, Sokol, Takacs, Barus (Herceg), Szabo (Ščípa), Benko, Machálik, Prílepok, Vencel (Braun)

Ďalší „majstrák“ čaká na Večanov 4.septembra, o 14:00h, na domácom ihrisku, proti Horným Lefantovciam. Pozývame Vás!