Domov   >  Spravodajstvo
publikované: 26.10.2020 - 14:39  //  aktualizácia: 26.10.2020 - 14:41  //  zobrazené: 213

Centrum právnej pomoci v Šali tento mesiac nenavštívite

Na základe opatrení Ústredného krízového štábu sa tento štvrtok 29. októbra 2020 neuskutoční konzultačný deň Centra právnej pomoci na Mestskom úrade v Šali. Centrum svojich klientov obvolá a preobjedná na novembrový termín.

Na ďalšie konzultácie je možné sa objednávať osobne na telefónnom čísle 0650 105 100 alebo prostredníctvom rezervačného systému na web stránke www.centrumpravnejpomoci.sk. Na tejto webovej stránke nájdete aj ďalšie informácie o Centre právnej pomoci a viac sa môžete dozvedieť aj na facebookovej stránke https://www.facebook.com/centrumpravnejpomoci.sk.

Centrum právnej pomoci poskytuje komplexnú právnu pomoc vo vymedzených oblastiach ľuďom, ktorí nemôžu využívať právne služby v dôsledku nedostatku peňazí a majetku. Centrum sa tak snaží zabezpečiť ľuďom v núdzi efektívnu právnu ochranu a prístup k uplatneniu ich práv. Centrum pôsobí v občianskych, rodinných, pracovnoprávnych, obchodných veciach, v konaní pred súdom v správnom súdnictve, v konaní pred Ústavným súdom SR, v konaniach o oddlžení fyzických osôb, v cezhraničných sporoch i v ďalších oblastiach.

(DH)