publikované: 14.05.2017 - 21:41  //  aktualizácia: 15.05.2017 - 08:34  //  zobrazené: 1446

FK Veča - OfK Čakajovce 0:2

FK Veča – OfK Čakajovce 0:2 (0:0)

V 22.kole VII. ligy (skupina A) sa v nedeľu, 14. mája 2017 zrodila prvá prehra FK Veča po dlhých sedemnástich kolách súťaže. Večania nastúpili proti súperovi z Čakajoviec. Domáci hráči si ale „vybrali“  horší deň. Večanom viazla kombinácia, čo sa súperovi podarilo využiť na strelenie dvoch gólov. V 59.minúte sa trafil do čierneho kapitán Čakajoviec Klačman a v 74.minúte prekonal domáceho brankára Šturdík.

V tabuľke je aktuálne prvý TJ Družstevník Rišňovce (56 bodov), na druhom mieste je FK Veča (50 bodov), tretiu pozíciu drží OfK Čakajovce (43 bodov)

ŽK:Andrášik, Maga (obaja Čakajovce), Čiernik, Hanko, Herceg (všetci FK Veča)

Zostava FK Veča:

Krkošek, Barus (K) (76.min Hamar), Legner, Takacs, Herceg, Ščípa (57.min Čiernik), Machálik, Braun (64.min Benkö), Vencel, Szabó (82.min Hanko), Prílepok. Tréner: Jozef Czuczor. Vedúci mužstva: Ladislav Takáč

Nasledujúci, hodový zápas odohrajú futbalisti FK Veča na domácom trávniku 21.mája o 17:00h. Sily si zmerajú s lídrom súťaže TJ Družstevník Rišňovce.