publikované: 29.05.2016 - 21:39  //  aktualizácia: 29.05.2016 - 21:47  //  zobrazené: 2354

Večania odprevadili Rišňovce so „štvorkou“

V 24. kole VII.ligy - skupiny A hostili Večania "tabuľkového suseda" TJ Rišňovce. Domáci boli v zápase futbalovejší, hostia hrozili len z brejkov. Svoje šance však nepremenili. Večania si vybudovali výborný základ pre víťazstvo už v prvom polčase. Strelecky takpovediac „explodoval“ Tomáš Prílepok, autor 3 gólov. V druhom polčase si domáci hráči vytvorili ešte niekoľko gólových šancí,  avšak v sieti skončila už len strela Júliusa Benka. Zápas sa tak skončil zaslúženým víťazstvom domáceho kolektívu. FK Veča - TJ Rišňovce 4:0.

Zostava: Turanovič, Čiernik (Sokol), Hanko, Hatas, Takacs, Machálik, Barus (Legner), Herceg, Braun, Benko, Prílepok (Križovič).  Tréner Jozef Czuczor.