publikované: 15.05.2016 - 21:18  //  aktualizácia: 15.05.2016 - 22:24  //  zobrazené: 2114

Večania si domáci hodový zápas postrážili

Večania v 22. kole hostili mužstvo z Lukáčoviec. V hodovom zápase sa domáci chceli revanšovať svojim fanúšikom za minulotýždňový debakel, čo sa im nakoniec aj podarilo. Lukáčovce síce išli do vedenia golóm z 11. minúty, ale domáci Večania dokázali ešte do polčasu skóre zmeniť dvoma gólmi, keď sa strelecky presadili Szabó a Prílepok. V druhom dejstve hostia zatlačili domácich, z čoho vznikol vyrovnávajuci gol hostí. Domáci sa však nevzdávali a v 83. minúte peknou strelou od žrde naklonil misky váh na stranu Večanov druhýkrát Prílepok. V závere zápasu na konečných 4:2 upravil Machálik a tak sa Večania tešili z víťazstva. Výhoru sa posunuli v tabuľke na šieste miesto.

Zostava: Turanovič, Legner, Čiernik, Sokol (Križovič), Takács, Szabó (Hanko), Herceg, Machálik, Barus,Vencel (Benko), Prílepok.