Domov   >  CHCEM VEDIEŤ   >  PRÍSTUP K INFORMÁCIAM   >  Informácie podľa z.č.211/2000   >  Počet cestujúcich, ktorý využili MHD za jednotlivé polroky od 01. 01. 2014 do 31. 12. 2017. V prípade, že mestský úrad má k dispozícii tieto informácie za jednotlivé štvrťroky, môže to byť aj za štvrťroky - Arriva NZ posielal tieto inf

Pošli článok na e-mail

Počet cestujúcich, ktorý využili MHD za jednotlivé polroky od 01. 01. 2014 do 31. 12. 2017. V prípade, že mestský úrad má k dispozícii tieto informácie za jednotlivé štvrťroky, môže to byť aj za štvrťroky - Arriva NZ posielal tieto inf

Po vyplnení nasledovného formuláru kliknite na tlačítko "Odoslať", ktoré odošle www adresu na zvolený článok na Vami zadaný email. Text môžete podľa vašej vôle doplniť.

Pred odoslaním si preverte správnosť vyplnenia poľa príjemca. V prípade, že e-mail nebude vyplnený správne, príjemca link neobdrží.

Captcha

KU TEXTU SA PRIPOJÍ

Redakcia sala.sk, nenesie žiadnu zodpovednosť za text doplnený odosielateľom e-mailu. Nezaručujeme tiež existenciu e-mailovej adresy odosielateľa.