publikované: 22.05.2016 - 20:29  //  aktualizácia: 22.05.2016 - 20:38  //  zobrazené: 2486

Večania v Čakajovciach nebodovali

Večania cestovali za druhým mužstvom v tabuľke VII. ligy skupiny A - do Čakajoviec. V prvom polčase to bola vyrovnaná partia. Obe mužstva si vypracovali zopár šancí, avšak ani jeden brankár loptu do svojej siete nepustil. V druhom polčase sa domáci ujali vedenia peknou strelou z diaľky. Večania sa snažili vyrovnať, no žiaľ, nepodarilo sa im to. Naopak, domáci pridali druhý gól a tešili sa z víťazstva 2:0.

Zostava: Turanovič, Hanko, Čiernik, Takács, Barus, Herceg (Sokol), Hatas (Braun), Mesaros, Machálik, Szabó (Legner), Prílepok. Tréner: Jozef Czuczor.

Najbližší zápas odohrajú futbalisti Veče na domácom trávniku v nedeľu (29.mája), o 17:00h s Rišňovcami.