publikované: 23.09.2018 - 18:54  //  aktualizácia: 23.09.2018 - 20:49  //  zobrazené: 1490

Hráči Dlhej nad Váhom odchádzali s "dlhým nosom"

Už v prvej časti hry bolo všetkým jasné, že zápas bude jednostrannou záležitosťou.

Majstrovstvá okresu, Galanta-Šaľa, II.trieda, 23.9.2018

FK VEČA - ŠK DLHÁ NAD VÁHOM 12:1 (6:1)

Futbalisti Veče privítali v 8.kole súťaže hráčov zo susednej Dlhej nad Váhom. Počasie bolo miestami nerozhodné, no domáci futbalisti išli rozhodne za svojim cieľom. Už v prvých minútach muselo byť každému jasné, ako sa zápas bude vyvíjať. Večania nepripustili žiadnu drámu. Šesť strelených gólov v prvej časti hry bolo jasnou správou, že súper nebude mať nárok na žiadny bodový zisk. Diváci si kládli iba jedinú otázku, aké bude definitívne skóre. Čestný úspech hostia zaznamenali z pokutového kopu, ktorý si „vybojovali“ na konci prvého polčasu. Ten síce premenili, no bola to iba kozmetická úprava na sveteľnej tabuli. Po zmene strán sa Večania  pustili do ďalšej demontáže súpera. Na ihrisku mali navrch fyzicky i kombinačne. Napokon domáci súperovi „nadelili“ tucet gólov.

Góly: Prílepok 3, Vencel 2, Hamar 2, Pál, Barus, Legner, Hrebík, Lacko

Zostava: Hátas, Okruhlica, Bachratý (47.min Takács), Legner (C), Barus (55.min Kubík), Hamar, Pál (77.min Hadnaď), Hrebík (77.min Šandrik), Braun (65.min Lacko), Vencel, Prílepok. Tréner: Ladislav Oroszi, vedúci mužstva Marek Sokol.