publikované: 29.08.2017 - 13:38  //  aktualizácia: 03.09.2017 - 17:20  //  zobrazené: 1675

Večania naďalej stopercentní

V treťom kole galantsko - šalianskej ligy hostili Večania na domácej pôde mužstvo TJ Galanta - Hody. Už v úvode zápasu sa menilo skóre, keď sa hlavou presadil kapitán Barus. Druhý gól domácich vsietil Vencel. Večania mali ešte niekoľko šancí, tie však gólom neskončili. Do kabín sa odchádzalo za stavu 2:0. V úvode druhého polčasu sa Večania presadili do tretice, keď dal gól Prílepok. V 51.minúte sa podarilo hosťom znížiť zásluhou Csefalvaya. Zvýšiť na 4:1 mohol domáci Szabó, no pokutový kop nepremenil.

Reputáciu si však napravil o pár minút neskôr, keď sa mu po peknej akcii podarilo prekonať dobre chytajúceho brankára hostí Valenského. Do konca zápasu ešte domáci zahodili niekoľko dobrých príležitostí. Skóre sa však už nemenilo. Večania tak naďalej zostávajú na čele súťaže bez straty bodu.

FK VEČA – TJ GALANTA MČ HODY 4:1 (2:0)

Góly: 3.min Barus, 18.min Vencel, 47.min Prílepok, 79.min Szabó - 51.min Csefalvay Zostava: Hátas, Legner, Barus(K), Okruhlica (76.min Takács), Herceg, Sčípa (73.min Špendla), Machálik (81.min Braun), Lacko (54.min Szabó), Vencel, Prílepok (82.min Križovič), Hrebík.

Tréner: Jozef Czuczor, vedúci mužstva: Ladislav Takáč

4.kolo 3.9.2017 ŠK Veľký Grob- FK Veča 16:00h