publikované: 11.08.2019 - 20:07  //  aktualizácia: 11.08.2019 - 22:20  //  zobrazené: 1578

Štyri góly Tomáša Pála

FK Veča – FK Kráľová nad Váhom 11:2

V horúcom počasí si týždeň pred novou sezónou zmerali sily v priateľskom zápase hráči Veče so súperom z Kráľovej nad Váhom. Obnovený kolektív pod vedením trénera Ervína Horáčka sa do súpera pustil hneď od začiatku. V úvodných minútach skóre otvoril Tomáš Pál, čoskoro hostia síce vyrovnali gólom Pappa, no domáci zápas držali pevne v rukách. V 18.minúte zvýšil na 2:1 Kartík a neskôr osvedčený strelec Tibor Lacko zvýšil na 3:1. Krátke napätie do duelu vniesol strelec druhého gólu hostí Sámel. Večania do polčasu pridali dva góly Tomáša Pála. Navyše, v druhom polčase góly padali už iba do bránky hráčov Kráľovej nad Váhom. Tri góly pridal Ladislav Vencel, dva Tibor Lacko a svoj štvrtý gól strelil Tomáš Pál.

Góly domáci:  Pál (7.minúta, 40.minúta, 45.minúta, 55.minúta), Kartík (18.minúta), Lacko (20.minúta, 46.minúta, 77.minúta), Vencel (72.minúta, 84.minúta, 89.minúta). Hostia: Papp (11.minúta), Sámel (40.minúta).

Prvý ligový zápas odohrajú Večania už budúci víkend, v sobotu 17.8. o 17,00h na domácom ihrisku. Príďte ich povzbudiť!