publikované: 23.05.2016 - 09:20  //  aktualizácia: 23.05.2016 - 17:33  //  zobrazené: 1390

Spartak Trnava "B" - Slovan Duslo Šaľa 1:0 (1:0) DOXXbet liga

Spartak Trnava "B" - Slovan Duslo Šaľa 1:0 (1:0)
Rezerva skórovala hneď v úvode.

Trnavská rezerva začala z rezka a už v 3. minúte nastrelil Jirka brvno bránky Kubicu. O dve minúty nwskôr však už domáci jasali, keď sa  Bališ  presadik z vnútra pokutového územia. Chemici sa snažili o vyrovnanie, ale bližšie ku gólu boli domáci, ktorí Deketom nastrelili v 35. minúte žrď.  Zverenci trénera Bartoša mohli vyrovnať v záverečnej štvrť hodine, keď najskôr v 76. minúte nevyužil dobrú streleckú príležitosť striedajúci Hercegom a potom po centri Zahranychného tri minúty pred koncom "spálil" hlavou opäť Herceg tutovku na vyrovnanie.

Gól: 5. min. B. Bališ; Rozhodoval: Marsal - 142 divákov; ŽK: Zahranychnyi a Karim (obaja Šaľa).

DUSLO: Kubica -  Galbavý (46. Kastelovič), Ďatko, Petrovský, Zahranyčnij - M. Kochan (73. Mikuš), Karim, Zahranychnyi, Sedlák  – Valachovič, Čeredničenko (46. Herceg) .  Tréner: P. Bartoš.

Ďalšie výsledky skupiny o záchranu: Banská Bystrica - Dunajská Lužná 1:1; Senec - N. Mesto n/V 2:2.

Tabuľka skupiny o záchranu: 1. Banská Bystrica 40:31 - 49 bodov; 2. Trnava "B" 31:30 - 43 bodov; 3. N. Mesto n/V 34:36 - 41 bodov; 4. Dunajská Lužná 33:42 - 38 bodov; 5. ŠAĽA 33:51 - 32 bodov; 6. Senec 33:60 - 23 bodov.

Tréner Pavol Bartoš: Zaspali sme začiatok zápasu, keď sme dostali rýchly gól, čo ovplyvnilo priebeh stretnutia. V druhom polčase sme si už vypracovali viaceré sľubné šance (poznámka: dve v záverečnej štvrťhodine zahodil striedajúci Herceg), alebo boríme sa s problémom premieňať šance a dávať góly. Pokiaľ nebudeme v šestnástke súpera agresévnejší budeme ťažko vyhrávať."