Domov   >  Úradná tabuľa
publikované: 24.10.2018 - 08:27  //  aktualizácia: 24.10.2018 - 08:29  //  zobrazené: 2505

Pracovná ponuka - právnik mesta Šaľa

M E S T O   Š A Ľ A

Nám. Sv. Trojice 7, 927 15 Šaľa, IČO 00306185

prijme do pracovného pomeru k obsadeniu  pracovnej pozície

 právnik

zamestnanca s možnosťou nástupu pri splnení nasledovných požiadaviek:

Kvalifikačné predpoklady:

  • vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa - právnické vzdelanie,
  • nadväzná odborná príprava - Rigorózna skúška,

Iné kritériá a požiadavky:

  • minimálne 3 roky odbornej praxe,
  • prax v samospráve vítaná,
  • znalosť právnych predpisov, všeobecne záväzných nariadení mesta,
  • pracovná pozícia vhodná pre absolventa – NIE,
  • bezúhonnosť (výpis registra trestov nie starší ako 3 mesiace dokladaný uchádzačom v prípade úspešného výberu t. j. nie pri podávaní prihlášky),
  • počítačové znalosti - Microsoft Office,

Náplň práce:

  • riešenie zložitej právnej agendy vo viacerých oblastiach práva vrátane zastupovania zamestnávateľa  v právnych sporoch,
  • tvorba všeobecne záväzných právnych predpisov na úrovni samosprávy.

Základná zložka mzdy v hrubom: 1300,- Eur (mesačne)

Predpokladaný nástup do zamestnania: ihneď

Termín uzávierky prihlášok: 13. 11. 2018

Požadované doklady:

  • prihláška do výberového konania, vrátane písomného, emailového a  telefonického kontaktu,
  • profesijný životopis,
  • čestné vyhlásenie o bezúhonnosti,
  • fotokópiu dokladu o nadobudnutom vzdelaní,
  • súhlas  na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania (zákon č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v zmysle platných predpisov),

možno podať osobne alebo zaslať poštou  na adresu:

Mestský úrad

personálny referát                                                                 Zn. právnik

Nám. Sv. Trojice č. 7

927 15  Šaľa

Šaľa  23. 10. 2018

                                                                                               Mgr. Jozef Belický v.r.

primátor mesta

Prílohy

právnik

(pdf - 81.14 kB)