Domov   >  CHCEM VEDIEŤ   >  PRÍSTUP K INFORMÁCIAM   >  Informácie podľa z.č.211/2000   >  Informácia o zámennej zmluve na pozemky 2015/2 medzi mestom Šaľa a Bc. Juliou Belovicovou. Zaslanie a zverejnenie najomnej zmulvy medzi mestom Sala a Jednota s.d. ohladom prenajmu pozemkov Jednoty pri vystavbe kruhovej krizovatky pri Olympii.

Pošli článok na e-mail

Informácia o zámennej zmluve na pozemky 2015/2 medzi mestom Šaľa a Bc. Juliou Belovicovou. Zaslanie a zverejnenie najomnej zmulvy medzi mestom Sala a Jednota s.d. ohladom prenajmu pozemkov Jednoty pri vystavbe kruhovej krizovatky pri Olympii.

Po vyplnení nasledovného formuláru kliknite na tlačítko "Odoslať", ktoré odošle www adresu na zvolený článok na Vami zadaný email. Text môžete podľa vašej vôle doplniť.

Pred odoslaním si preverte správnosť vyplnenia poľa príjemca. V prípade, že e-mail nebude vyplnený správne, príjemca link neobdrží.

Captcha

KU TEXTU SA PRIPOJÍ

Redakcia sala.sk, nenesie žiadnu zodpovednosť za text doplnený odosielateľom e-mailu. Nezaručujeme tiež existenciu e-mailovej adresy odosielateľa.