Domov   >  Podnet pre primátora

Osvetlenie Dolná ulica

Osvetlenie Dolná ulica

07.11.2017 - 20:32

Adriana Takáčová

Opäť je tu zimné obdobie a skoro je tma. Pozriete sa už na vstup do mesta tak okolo 18 hodiny zo strany od Vlčian? Nie je vidno na krok, nie je tam vôbec osvetlenie. Rodinné domy a záhradkárska oblasť na vstupe do mesta je pohltená v tme. Jedna či dve pouličné lampy snáď nie je taký prolém zrealizovať v tejto časti mesta, aby i obyvatelia z kraja mesta mali komfort vo večerných hodinách. A navyše aj prechádzajúci našim mestom by si vedeli prečítať cez aké mesto idú - svetlo je viac ako potrebné v tejto časti. No a okrem toho tá tma dáva priestor pre nekalú činnosť.

Oficiálne stanovisko primátora

Podnet bol zaslaný primátorovi. Odpoveď zverejníme na tomto mieste.