Domov   >  Kultúra
publikované: 22.07.2017 - 16:09  //  aktualizácia: 24.07.2017 - 11:18  //  zobrazené: 549

Western show a Country bál – 5.8.2017

Neodmysliteľnou súčasťou letných prázdnin je dobrá zábava a nabitý program na Western show a country bále, ktorý sa uskutoční už tradične prvú augustovú sobotu 5.8.2017 na farme u Batákovcov pri Kráľovej nad Váhom. Táto akcia, ktorá je pár kilometrov od Šale, sa teší veľkej popularite už niekoľko rokov. Od poobedia až do hlbokého večera si návštevníci  a hostia môžu vyskúšať a pozrieť bohatý westernový program:

DENNÝ PROGRAM:
- konská štvorylka
- klaunovské vystúpenie
- tanec s koňom
- vystúpenie s bičmi
- kovbojské súťaže
- umenie jazdy bez sedla
- súťaže pre malých aj veľkých divákov
- tanec farmárov
- krotenie leoparda
- western zumba s Yasmin
- /ex/školník Ďuro zabáva deti
- hudobná skupina Magic Wind
- moderuje Paľo Hraška a Reptil
- tanečná skupina Country Mostík so školou country tancov
- BBBand- BeboBobaBeni
- saloon otvorený nonstop
- vozenie na koníkoch


VEČERNÝ PROGRAM:
- country bál s kapelou Country Fied
- ohňová show

Tento rok DF Humanita oslavuje 20. výročie svojho vzniku. Počas svojej existencie si táto farma vytvorila vo svojom širokom okolí silnú pozíciu a miesto v tejto oblasti. Navštevuje ju množstvo detí s rodičmi, ktorí si chodia zvieratká pozerať a kŕmiť. Na tomto statku sa nachádza množstvo našich domácich a hospodárskych zvierat ako sú kravy, kone, kozy, ovce, sliepky, husi, kačice, zajace, somáre a mnohé ďalšie. Nájdete tu ale aj terárium s rôznymi plazmi, chameleónmi, hadmi, pavúkmi, krabmi či rybami a cudzokrajné zvieratá ako emu, lama, tur, krokodíl či papagáje.

Navštívte skvelé miesto na oddych a relax pre celú svoju rodinu spojenú s krásnym zaujímavým programom – Western show a Country bál 2017 dňa 5.8.2017 na DF Humanita. Spoluorganizátorom podujatia je MsKS Šaľa.

hat